DPH s.r.o. SKLADEM, založena 04/2022, měsíční plátce, akční cena 69 999,- 59 999,-.
Více na info@dphplatce.cz

Chcete se stát dobrovolným plátcem DPH?

Stát se dobrovolně plátcem DPH znamená vydat se na mnohdy dlouhý běh, kdy je nutná neustálá a především rozsáhlá součinnost poskytována správci daně (finančnímu úřadu), vypracování a připravení mnoha dokumentů a nakonec prokázání mnoha skutečností dle požadavků finančního úřadu.

Proto přicházíme se službou, kdy veškerou agendu vyřídíme za Vaši společnost na základě plné moci, nebudete se proto muset stresovat s přípravou mnohdy neznámých dokumentů, nebudete muset, často metodou pokus-omyl odpovídat finančnímu úřadu na mnohdy odborné dotazy, to vše za Vás vyřídí naši odborníci. Máme mnoholeté zkušenosti s dobrovolnou registrací firem k DPH, víme co připravit finančnímu úřadu a především jsme trpěliví v komunikaci s finančním úřadem při řešení všech jejich požadavků.

Nabízíme práci odvedenou odborníky tak, abychom Vám usnadnili podnikání a provedli Vás tou možná nejkomplikovanější oblastí v oblasti daní a registrace k nim, a aby došlo k naplnění všech požadavků daných aktuální zákonnou úpravou a generálním ředitelsví finančního úřadu.

Proč využít naši službu Plátce DPH?

  1. Přihlásili jsme řadu společností k DPH.
  2. Založili a prodali jsme mnoho firem.
  3. Provedli jsme stovky změn ve společnostech.
  4. Poskytujeme tisíce sídel podnikatelským subjektům v Praze a v Brně.
  5. Jsme v každodenním kontaktu s finančními úřady po celé ČR.
  6. Pracujeme rychle a flexibilně.
  7. Máme podporu daňověho poradce a advokáta specializujícího se na oblast daňového práva.

... z toho plyne, že o podnikání a práci úřadů víme skoro vše.